جعبه آماده | جعبه مقوایی

اولین قدم در ارائه یک محصول حتی پیش از تولید آن ، مربوط به بسته بندی مناسب است. بسته بندی مناسب نه تنها برای جابجایی و محافظت از محصول شما ضروری است. بلکه تاثیر چشم گیری در جذب مشتری و افزایش فروش کالای شما دارد.

یکی از بهترین انواع بسته بندی را می توان جعبه هارد باکس معرفی کرد که در مشاغل مختلفی مورد توجه است. اما در صورتی که هزینه کمتری برای جعبه محصول خود در نظر گرفته اید می توانید از جعبه مقوایی استفاده کنید.

تفاوت با هارد باکس

در تولید این جعبه های آماده از مقوای بسیار نازک تری نسبت به هارد باکس استفاده شده است. که باعث انعطاف بیشتر برای ایجاد الگو های خاص مثل درب قفل دار در جعبه های مقوایی می شود.

این نوع جعبه های مقوایی آماده از لحاظ چاپ محدودیتی ندارند و کیفیت بالایی را برای درج اطلاعات روی محصولتان ارائه میکنند.

انواع جعبه آماده

جعبه آماده جعبه مقوایی
جعبه مقوایی قفل دار

جعبه قفل دار مقوایی

طراحی قالب این نوع جعبه های آماده به گونه ای است که نیازی به درب ندارند. بلکه تنها با دندانه های ایجاد شده روی آن که به هم متصل می شوند از محتویات درون جعبه حفاظت می کنند.

شما میتوانید چند مدل از این جعبه ها را در گالری بالا مشاهده بفرمایید

جعبه پنجره ای (ویندو پک)

این نوع از جعبه های مقوایی دارای یک دریچه هستند. که توسط طلق پوشانده شده تا مشتری به محصول دید داشته باشد. معمولا از این نوع بسته بندی تحت عنوان (window pack) یاد می شود. از جعبه آماده پنجره ای برای محصولات خوراکی ، الکترونیکی ، کادویی و … استفاده می شود.

ویندوپک کشویی

5/5 (1 نظر)