قیمت چاپ کاتالوگ در تهران

کاتالوگ و لیفلت و بروشور

قیمت چاپ کاتالوگ در تهران از مواردی می باشد که ذهن مخاطب را در گیر می کند و ممکن است عده ای از افراد که قصد تبلیغات محصول خود را دارند با این مورد آشنایی نداشته باشند. در ابندا به معرفی کاتولوگ می پردازیم تا با بررسی کامل بتوانیم به قیمت چاپ کاتالوگ دست پیدا کنیم.

کاتالوگ تبلیغاتی چیست؟

به طور کلی کاتالوگ ها کتابچه هایی هستند که با نمایش کالا و خدماتی که توسط برند ارائه می شود را بیان می کند و به نمایش می گذارد. در ابتدا کاتالوگ ها به معرفی برند و تاریخچه تولید آن می پردازند و بعد با توضح اهداف و چشم اندازهای تولید فرد را با سیاست های کلی تولید آن نحصول آشنا می کنند و همچنین مزیت های رقابتی و جزئیات و خدمات را مطرح می کند. در نهایت باید استانداردها و مجوزهای موجود را ذکر کند.

کاتولوگ های انواع مختلفی دارند که به شرح آن ها می پردازیم.

معرفی انواع کاتالوگ

با توجه به محتوا، تصاویر، نمودارها و موارد دیگر ابعاد کاتالوگ می تواند متغیر باشد که ممکن است به صورت عمودی و یا افقی چاپ شوند. ابعاد قابل سفارش کاتولگ ها به شکل زیر می باشد.

رحلی بزرگ دارای ابعاد 34 در 24 یا سایز B4 می باشد.

رحلی ساده 21در 29 است یا سایز A4 است.

وزیری که به سایز 17 در 24 یا B5 اطلاق می شود.

رقعی 14.5 در 21 سایز A5 است.

خشتی که اندازه 19 در 19 و یا 23 در 23 می باشد.

سایزهایی که در بالا ذکر شد اندازه های استاندار چاپ کاتالوگ می باشند در صورتی که اندازه ی خارج از این مجموعه باشد باعث می شود قسمتی از کار دور ریز شده و هزینه بالاتری داشته باشد. اگر قیمت چاپ کاتالوگ برای شما اهمیت دارد به این نکته توجه داشته باشید.

خصوصیات طراحی و چاپ کاتالوگ در تهران

چاپ کاتالوگ تبلیغاتی و طراحی درست آن به مخاطبان شما این امکان داده می شود که در مورد محصولات شما به اطلاعات کاملی دست پیدا کنند. در صورتی که شما در کاتالوگ اطلاعات جزئی و یا اطلاعات فنی این امکان را به مخاطب خود می دهید که بتواند محصول شما را با سایر خدمات دیگر مقایسه کند.

در صورتی که شما طراجی و چاپ کاتالوگ را به صورت حرفه ای انجام دهید دیگر نیازی نیست محصول را برای دوستان خود ارسال کنید و نحوه کارکرد آن را توضیح دهید. با ارسال و طراحی صحیح می توانید به این مهم دست یابید. با استفاده از عکس های با کیفیت می توانید درک درستی از محصول در اختیار مخاطبان و مشتریان خود قرار دهید. اگر نمی توانید عکسی باکیفیت پیدا کنید، با عکاسی از محصولات و طراحی D3 می توانید مجموعه تصاویری از محصول خود تهیه کنید.

اهمیت چاپ طراحی و کاتالوگ

در اصناف مختلف طراحی و چاپ کاتالوگ نقش مهمی در تبلیغات ایفا می کند. از طرفی می تواند در برند سازی، فروش و یا بازاریابی تاثیر بسزایی داشته باشد. در صورتی که می خواهید از قیمت چاپ کاتالوگ در تهران مطلع شوید بهتر است ابتدا بودجه ای برای اینکار درنظر بگیرید و با توجه به آن اقدام به سفارش و چاپ کاتالوگ کنید.

بیشتر بخوانید : سررسید لاکچری

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراجی کاتالوگ باید متناسب با نوع سازمان از قبیل تجاری، هنری و یا صنعتی و غیره انجام شود. در طراجی کاتالوگ باید دقت داشته باشید که طرح باید در ساده ترین حالت ممکن همه جزئیات محصول و خدمات قابل ارائه را برای مخاطب بازگو کند. در دنیای مدرنیته امروز باید به یاد داشته باشید که طراحی حرفه ای کاتالوک می تواند هویت و اصالت سازمان و خدمات شما را به نمایش بگذارد. در صورتی که تمامی موارد مهم در طراحی و چاپ کاتالوگ را رعایت کنید این فرصت را خواهید داشت تا در بین رقبا برگزیده شوید.

یررسی قیمت چاپ کاتالوگ در تهران

به منظور اطلاع از قیمت ها می توانید با مراکز چاپ تماس گرفته و با استفاده از مشاوره رایگان آن مرکز به بهترین شیوه کاتالوگ خود را طراحی کنید. هزینه ای که هر چاپخانه برای کار شما می گیرد با توجه به دستگاه آن ها متفاوت می باشد بنابراین شما باید بتوانید متناسب با نوع کار خود، مناسب ترین قیمت را پیدا کنید.

کاتالوگ و لیفلت و بروشور و تراکت

  • ابعاد مختلف جهت سفارش
  • ارائه انواع خدمات از جمله سلفون، یو-وی، فویل کوبی و غیره
  • با انواع صحافی
  • ارائه تصاویر سه بعدی