ساک دستی گلاسه آماده

ساک دستی گلاسه آماده

فروش ساک دستی گلاسه آماده امروزه بسیار طرفدار دارد. ساک دستی گلاسه از محصولات پر مصرفی می باشد که به خوبی تبلیغات را انجام می دهند. قیمت ساک دستی ها با توجه به نوع آن که گلاسه و یا کرافت باشد، مشخص می شود. چاپ بر روی ساک دستی آماده معمولا توسط چاپ طلا کوب انجام می شود و گاهی نیز چاپ سیلک صورت می گیرد. تولید و ساخت این دسته از ساک دستی های آماده با استفاده از دستگاه ساخت ساک دستی در کمترین زمان ممکن انجام می شود. ساک دستی آماده را می توان در قیمت های مناسب پیدا کرد و برای تبلیغات موثر از آن ها استفاده کرد.

به طور معمولا کمترین تعدادی که می توان ساک دستی گلاسه آماده را سفارش داد، 50 عدد می باشد و می توانید تنوع رنگی را نیز انتخاب نمایید.

در بازار ارزان ترین ساک دستی آماده کرافت می باشد کیفیت عالی دارد و قیمت آن معمولا از 1400 تومان شروع می شود. اما در صورتی که شما بهترین ساک دستی بازار را بخواهید بی شک به شما ساک دستی گلاسه آماده پیشنهاد می شود.

سریع ترین زمانی که شما می توانید ساک دستی خام بدون طرح را تحویل بگیرید تقریبا سه ساعت بعد از واریز وجه می باشد.

اما شما می توانید سفارش دهید که بر روی ساک دستی چاپ طلاکوب و یا نقره کوب انجام گیرد. این هزینه چاپ به صورت جداگانه محاسبه می شود. همچنین شما می توانید از چاپ سیلک اسکرین نیز برای چاپ ساک دستی کاغذی نیز استفاده نمایید.

فروش ساک دستی گلاسه آماده زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد نمی تواند برای داشتن ساک دستی صبر کند. بنابر این باید به فروشگاه های مخصوص رفته آن را خریداری نماید. استفاده از ساک دستی ها معمولا برای حمل کالا و یا برخی از هدایا به صورت تبلیغاتی می باشد. این پاکت ها معمولا به تعداد کم از طرف شرکت ها سفارش داده شده و لوگوی شرکت بر روی آن ها چاپ می شود.

در برخی موارد نیز ما به تعداد کمی از ساک دستی نیاز داریم و نمی خواهیم بر روی آن لوگو و یا تبلیغات باشد به همین دلیل به فروشگاه های مخصوص سر می زنیم و با توجه به نیاز خود تعداد مشخصی را خرید می کنیم.

خرید ساک دستی گلاسه

فروش ساک دستی گلاسه آماده امروزه بسیار بیشتر از گذشته کاربرد دارد به این دلیل که رقابت در بازار بسیار بیشتر از گذشته شده است. شما می توانید از این طریق تست کنید که آیا کالای تولید شما درخواست و متقاضی دارد یا  نه بعد از این که مطمئن شدید می توانید تعداد درخواستی خود از ساک دستی آماده را افزایش دهید.

معمولا ساک دستی گلاسه آماده و ساک دستی کرافت را می توان با تیراژ دلخواه سفارش داد و با این هزینه کم بسته بندی محصولات را انجام داد و همچنین به عنوان یک تبلیغات و بازاریابی موثر عمل خواهد کرد.

سایزبندی ساک دستی

ساک دستی سایز 17 در 24

فروش ساک دستی گلاسه آماده در سایز های مختلف از جمله مزیت هایی ست که ساک دستی ها دارند. می توان از پر فروش ترین محصولات را سایز 17 در 24 نام برد. این ساک دستی آماده کوچک و با قیمت مناسب می باشد. این ساک دستی برای افرادی مناسب است که می خواهند هدیه تبلیغاتی خود را به دوستان بدهند و دوست دارند بسته بندی آن قابل حمل باشد.

ساک دستی آماده و گلاسه در این ابعاد را می توانید در رنگ های مختلف مانند مشکی، سفید، زرد وقرمز و غیره سفارش دهید. این ساک دستی ها به همراه بند برای شما ارسال خواهند شد که می توانید رنگ بند ها را نیز انتخاب نمایید.

ساک دستی سایز 23 در 23

دومین سایز ساک دستی های آماده که بسیار هم پر طرفدار می باشند سایز 23 در 23 می باشد. این مورد برای محصولات و هدایایی استفاده می گردد که مربعی شکل و کوچک می باشند. در رنگ های سفید، زرد و مشکی قابل سفارش می باشند. می توانید برای چاپ بر روی آن ها از طلاکوب استفاده کرد اما اگر بخواهید کمی هزینه پایین تر باشد می توانید لوگوی خود را بر روی آن چاپ کنید.

ساک دستی سایز 23 در 32

سایز دیگری که در این مجموعه می توانید سفارش دهید فروش ساک دستی گلاسه آماده در سایز 23 در 32 می باشد. این مورد از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین محصولات ساک دستی در بازار می باشد. این مدل در رنگ های سفید و مشکی گلاسه قابل سفارش هستند و کیفیت بالایی دارند. گلاسه به کار رفته در این نوع ساک دستی گرم 250 می باشد و بعد از چاپ بر روی آن سلفون کشیده می شود. بعد از آن قالب می خورد و ساخت ساک دستی انجام می شود. چاپ بر این موارد می تواند به صورت طلاکوب، نقره کوب باشد. شما در این سایز به راحتی می توانید لوگوی خود را سفارش داده و چاپ کنید.

فروش ساک دستی گلاسه آماده در سایز های دیگر و دلخواه شما نیز انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *