قیمت چاپ لیبل کاغذی از جمله موارد مهم در چاپ لیبل می باشد که می تواند مات و یا براق باشد. این نوع لیبل ها را می توان در طرح، رنگ و اندازه های مختلف تولید کرد. لیبل های کاغذی معمولا برای هر نوع بسته بندی مناسب می باشند. برخی از لیبل های کاغذی چسب دار و برخی دیگر بدون چسب می باشند. لیبل کاغذی در برندهای مختلفی ساخته و تولید می شود که هر کدام مختص به کاری می باشد که باید در انتخاب آن دقت داشته باشید تا لیبل کاغذی متناسب با کار خودتان را سفارش دهید. از معایبی که این لیبل ها دارند، از بین رفتن چسب و روکش و خاصیت چسبندگی آن در مقابل رطوبت می توان نام برد.

مجموعه پارت با بهره گیری از ماشین آلات چاپ افست توانایی تولید انواع لیبل کاغذی با روکش های مختلف و با چسبندگی بالا را در اختیار دارد.
مجتمع چاپ پارت با تولید بیش از 4000 نوع لیبل انواع محصولات دارویی صنعتی بهداشتی پوشاک آرایشی و … آمادگی آن را دارد تا انواع لیبل مورد نیاز شما را طراحی و تولید نماید. در زیر می توانید برخی از نمونه لیبل ها را مشاهده نمایید

ویژگی لیبل کاغذی

با توجه به کاغذی بودن می توانند مات و یا براق باشند

می توان بر روی لیبل کاغذی یادداشت کرد

بر روی تمامی ابزارها و یا اجسام قابلیت چسبندگی دارند

لیبل کاغذی قیمت مناسبی دارد

می توان آن را در طرح، رنگ و اندازه های مختلف سفارش داد

لیبل کاغذی تنها یک کاربرد ندارد و چندین کار را همزمان انجام می دهد.

قیمت چاپ لیبل کاغذی

لیبل کاغذی به عنوان شناسامه کار شما می باشد و می تواند به نهاد، ارگان و یا سازمان شما اعتباری دو چندان دهد. به همین منظور باید طراحی و انتخاب آن دقت داشته باشید. در بازاریابی و تبلیغات چیزی قوی تر از نام تجاری با لیبل و برجسب نمی باشد. معرفی خود به مشتریان با استفاده از محصولات چاپی که امروزه بسیار از آن ها را در اختیار داریم بسیار راحت است یکی از این راه های تبلیغاتی چاپ لیبل کاغذی می باشد. به منظور چاپ لیبل می توان انواع آن را متناسب با محصولاتمان چاپ کنیم.

سفارشی کردن لیبل کاغذی

در صورتی که شما برای چاپ لیبل و برچسسب محصولات خود طراحی و پیام خاصی داشته باشید می توانید از آن برای انتقال پیام ها و یا شعار خود به مشتریان استفاده کنید. همچنین با استفاده از لیبل کاغذی می توانید اطلاعاتی در مورد محصولات و یا شرکت خود به مصرف کنندگان محصولاتتان بدهید. شما می توانید با توجه به نوع بسته بندی لیبل خود را نیز تغییر دهید. برای هر نوع بسته بندی مانند شیشه، کارتن، بطری و هر بسته بدی دیگری لیبل خاص خودش را سفارش دهید.

استفاده از لیبل کاغذی برای انواع کالاها

از جمله کاربردهایی که لیبل های کاغذی دارند اتصال بر روی کالا و یا بسته بندی ها می باشد. می توانیم با توجه به کاربری که محصول دارد، لیبل کاغذی را چاپ کرده و بر روی آن ها بچسبانیم. اما باید نکته ای را در مورد استفاده از لیبل های کاغذی مد نظر داشته باشیم و آن هم این است که باید با توجه به نوع کاربری، جنس لیبل و مکانی که قرار است لیبل بر روی آن چسبانده شود، آن را انتخاب کنید.

انواع لیبل کاغذی

همانگونه که ذکر شد، لیبل ها امکان استفاده در مکان ها و بسته بندی های مختلف را دارند.

لیبل کاغذی دو نوع دارد که دارای جنس گلاسه مات و نیمه گلاسه می باشند. برای استفاده و چاپ برای روی آن ها باید از ریبون استفاده کرد و از مزایایی که لیبل کاغذی دارد این است که دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و می توان آن ها را در سازها و اندازه های مختلف سفارش داد.

در این میان می توان لیبل کاغذی حرارتی را نیز مد نظر داشت. اما این نوع لیبل به دلیل داشتن مقاومت پایین در برابر نورآفتاب، باران و حرارت خیلی توصیه نمی شود.

شما برای سفارش انواع لیبل باید این نکته را به یاد داشته باشید که از این لیبل ها برای چه مدت زمانی می خواهید استفاده کنید یعنی طول عمر لیبل کاغذی را فراموش نکنید. در ضمن توجه داشته باشید که لیبل شناسنامه کار شماست بنابراین باید کیفیت و طراحی را در نظر داشته باشید تا به خوبی خود را به مردم بشناسانید.

0/5 (0 نظر)