جعبه هاردباکس آماده

هاردباکس آماده

  • تنوع در سایز
  • کیفیت بالای متریال های مصرفی
  • خرید آنلاین به تعداد دلخواه شما

هاردباکس سه تکه

متریال مصرفی

اولین مورد که در بسته بندی توجه مخاطب را به خود جلب می کند زیبایی و جذابیت بسته بندی است. در مرحله بعد کیفیت کار و حفظ محصول توسط بسته بندی مورد اهمیت قرار دارد. بسته بندیی کاراست که در نگاه اول مخاطب را جذب خودش کند. مجموعه پارت با در نظر گرفتن این موارد اقدام به تولید هاردباکس های آماده کرده است.

هاردباکس های آماده با روکش کاغذ فانتزی و مغزی مقاوم ساخته می شوند. کاغذهای فانتزی با کیفیت عالی و مناسب می باشند، علاوه بر آن در رنگ های متنوع و جذاب موجود هستند که زیبایی بسته بندی شما را دوچندان می کند.

ابعاد

هاردباکس های آماده در ابعاد مختلف و متفاوت تولید شده اند. این تفاوت موجب می شود شما براحتی ابعاد مورد نیاز خود را برای هاردباکس انتخاب کرده و تهیه کنید. ابعاد هاردباکس ها به دو دسته تقسیم می شوند:

  • ابعاد داخلی: فضایی که داخل هاردباکس در اختیار شما قرار می دهد را نشان می دهد. با توجه به ابعاد محصولتان می توانید هاردباکس تان را انتخاب نمایید.
  • ابعاد خارجی: ابعاد بخش خارجی هاردباکس را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتیکه بخواهید هاردباکس را در بسته بندی دیگری قرار دهید، این اندازه ها بسیار مهم می باشند و به کمک آنها می توانید ابعاد کاور یا بسته بندی نهایی را مشخص نمایید.
هاردباکس آماده

هاردباکس آماده سه تکه

خدمات

هاردباکس های آماده به صورت خام می باشند و در صورتیکه بخواهید لوگوی مجموعه تان بر روی آن حک شود و یا داخل آن فوم یا ابر قرار گیرد، این امکان کاملا فراهم است.

مجموعه پارت تمام خدمات فویل کوبی (طلاکوب، نقره کوب، سفیدکوب و …) و قرار دادن فوم و ابر با توجه به محصولتان را بر روی هاردباکس های آماده انجام می دهد.

پارت آرامش یک انتخاب

0/5 (0 نظر)