استفاده از هدایای کوچک و کاربردی می تواند برند شما را در ذهن مشتری حک کند. چاپ دفترچه یادداشت می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شما باشد. دفترچه یادداشت می تواند برای یادآوری کارهای ریز و درشتی که در روز باید ان ها را انجام دهیم مناسب باشد و یا نوشتن یادداشتی کوتاه می تواند از کارهای اساسی در یک روز باشد که توسط دفترچه یادداشت انجام پذیر است. چاپ دفترچه یادداشت یک ابزار تبلیغاتی ست که می توانید با نوشتن برند خود بر روی آن و شعار در تمامی صفحات بازاریابی قوی داشته باشید. شما با این کار باعث می شوید تا برند شما مدام جلوی چشم مشتریان و یا همکاران شما باشد چراکه این محصول همیشه همراه آن ها می باشد.

از دلایل دیگری که دفترچه یادداشت را به یک ابزار قوی برای تبلیغات تبدیل کرده است این می باشد که دفترچه یادداشت مربوط به سنین خاصی نمی شود و افراد در جایگاه های مختلف از دانش آموز و دانشجو گرفته تا معمل و کارمند از آن استفاده می کنند. حتی امروزه با توسعه عظیم تکنولوژی و ابزارهای دیجیتال، افراد همچنان برای یادداشت از دفترچه استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید : سررسید تبلیغاتی

انواع چاپ دفترچه یادداشت

دفترچه یادداشت به منظور تبلیغات می تواند در سایز، ابعاد و طرح های متنوع وجود داشته باشد و افراد بر اساس موارد استفاده و بودجه در نظر گرفته می تواند آن ها را سفارش دهد. اما به طور کلی دفترچه یادداشت ها با توجه به نوع کارایی می تواند انواع مختلفی داشته باشد که در زیر به آن ها می پردازیم.

دفترچه با جلد پلاستیکی

جلد مقوایی

جلد طلقی

جلد پارچه ای

جلد چرمی

دکمه دار

رومیزی

سیمی

جیبی

سالنامه

از دیگر مواردی که در ساخت دفترچه دخیل است صحافی ست که در چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی با صحافی سر چسب تولید می شونددر این مورد قسمت بالایی برگه های یادداشت با استفاده از چسب مخصوص به هم می چسبند از خوبی های این مدل جدا شدن ساده هر برگ یادداشت می باشد.

این مدل را می توان با جلد و یا بدون جلد نیز تولید کرد.

صحافی دیگر در ساخت دفترچه، سیمی از بغل و یا از بالا می باشد. در این مورد برعکس مدل صحافی برچسب، برگه ها به راحتی جدا نمی شوند و ماندگارترند. جلد این دفترچه ممکن است پلاستیکی و یا کاغذی باشد.

در تمامی شرایط چاپ و تولید دفترچه یادداشت تبلیغاتی متناسب با بودجه مشتری انجام می شود.

ویژگی های دفترچه یادداشت تبلیغاتی

از انواع ذکر شده نوع سیمی دفترچه پر طرفدار و پر کاربرد می باشد. به دلیل استفاده راحت آن. به همین منظور اگر شما به فکر تولید این محصول تبلیغاتی هستید بهتر است نوع سیمی را انتخاب کنید. به منظور تولید باید کیفیت چاپ دفترچه یادداشت و طراحی نیز در نظر گرفته شود اگر این مورد را فراموش کنید، کیفیت پایین این محصول می تواند نام برند شما را نیز خراب کند و آنقدری که باید کارایی نداشته باشد.

رنگ بندی روی جلد حرف اول را می زند و بسیار مهم است بنابراین از آن ساده نگذرید با داشتن دانش رنگبندی می توان از این نمونه بخوبی استفاده کرد. می توان در این مورد از روانشناسی رنگ ها نیز استفاده کرد. در صورتی که خودتان زمان زیادی برای انتخاب رنگ ندارید بهتر است از یک دوست که به این کار علاقه دارد کمک بگیرید تا تاثیر رنگ بر تبیلغات را مشاهده کنید.

کاغذی که در تولید دفترچه یادداشت تبلیغاتی استفاده می شود هم باید دارای کیفیت باشد. از آنجایی که فرد قرار است از این دفترچه استفاده نماید، مهم است که در چه کاغذی یادداشت می کند و یا کارهای روزنه را برنامه ریزی می کند. به این امر نیز توجه لازم را داشته باشید.

چاپ نام و برند در تمامی صفحات دفترچه با یک رنگ خاص می تواند در معروف شدن برند موثر باشد. امروزه بسیار از افراد تولید کننده از این روند برای تولید و سفارش چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی اسفاده می کنند.

بیشتر بخوانید : قیمت چاپ تراکت

محدوده قیمت دفترچه یادداشت تبلیغاتی

معمولا قیمت دفترچه یادداشت به ابعاد، نوع جلد، کاغذ به کار فته در تولید و چاپ آن دارد که برای اطلاع از قیمت های دقیق می توانید با مشاوران چاپ تماس بگیرید.

این ابزار تبلیغاتی یکی از بهترین روش ها برای معرفی برند شما می باشد که متناسب به بودجه شما هماهنگ می شود. در صورتی که می خواهید تبلیغاتی گسترده داشته باشید از این مورد به خوبی می توانید استفاده کنید.

دفترچه یادداشت ایرن

دفترچه یادداشت ایرن کد A11 ...
Read More

دفترچه یادداشت ایرسا

دفترچه یادداشت ایرسا کد A12 ...
Read More

دفترچه یادداشت فوکا

دفترچه یادداشت فوکا کد A13 ...
Read More

دفترچه یادداشت فرین

دفترچه یادداشت فرین کد A14 ...
Read More

دفترچه یادداشت راسا

دفترچه یادداشت راسا کد A41 ...
Read More

دفترچه یادداشت چکامه

دفترچه یادداشت چکامه کد B11 ...
Read More

دفترچه یادداشت چترا

دفترچه یادداشت چترا کد B12 ...
Read More

دفترچه یادداشت داریا

دفترچه یادداشت داریا کد B21 ...
Read More

دفترچه یادداشت رابو

دفترچه یادداشت رابو کد B22 ...
Read More

دفترچه یادداشت تینو

دفترچه یادداشت تینو کد C51 ...
Read More

دفترچه یادداشت کژال

دفترچه یادداشت کژال کد D11 ...
Read More

دفترچه یادداشت کابان

دفترچه یادداشت کابان کد D12 ...
Read More

دفترچه یادداشت گلاره

دفترچه یادداشت گلاره کد D13 ...
Read More

دفترچه یادداشت گیو

دفترچه یادداشت گیو کد D14 ...
Read More

دفترچه یادداشت لنا

دفترچه یادداشت لنا کد D21 ...
Read More

دفترچه یادداشت لومانا

دفترچه یادداشت لومانا کد D22 ...
Read More

دفترچه یادداشت کارو

دفترچه یادداشت کارو کد D23 ...
Read More

دفترچه یادداشت مانیا

دفترچه یادداشت مانیا کد D31 ...
Read More

دفترچه یادداشت سپند

دفترچه یادداشت سپند کد D32 ...
Read More

دفترچه یادداشت ژالان

دفترچه یادداشت ژالان کد E21 ...
Read More

دفترچه یادداشت گلسا

دفترچه یادداشت گلسا کد F11 ...
Read More

دفترچه یادداشت گیلدا

دفترچه یادداشت گیلدا کد F12 ...
Read More

دفترچه یادداشت هیما

دفترچه یادداشت هیما کد F21 ...
Read More

دفترچه یادداشت هیوا

دفترچه یادداشت هیوا کد F22 ...
Read More